| Vreausapot a întrebat:

Vreau sa imi spuneti daca prietenul meu este gay din comportamentul pe care il are pe care il voi scrie.
Pana acum vorbea cu mine, dar a inceput sa stea si pe langa alti baieti.Asta mi se pare normal ca si eu vorbesc cu mai multi baieti.
Dar apoi a inceput sa aiba un comportament ciudat.
De exemplu ieri stateam pe scaun si a inceput sa ma atinga pe sold in fata nu pe cur lel si i-am spus ca ce faci ma si a inceput sa rada si a plecat.
Alt lucru pe care il mai face cu un baiat este sa isi strosneasca unul altuia oasele.El a venit cu ideea asta.Practic se iau unul pe altul in brate si se aproprie destul de mult in zona intima(nu stiu daca se ating) si el spune ca trosneste oaselel.Nu face asta doar cu colegul lui de banca ci si cu altii.Eu nu am acceptat sa fac acest lucru cu el.
Ce mai face el destul de des este sa se puna in spatele colegului de banca dar si a altora pe scaun.Gen ei stau pe scaun si el vine si se baga intre spatar si colegi.
Ieri statea pe umarul acelui coleg langa care sta la calorifer si se facea ca doarme.
Ma atinge si pe spate uneori cand merg pe hol imi da o palma in spate sau ma ia de tata.
A da si sa nu uit ieri l-a muscat pe colegumeo de sfarc.
Este asta normal? Mie mi se pare ca prea intra in spatiul personal al acelui baiat dar si in al altora.Stiu ca suntem toti prieteni dar totusi sa isi tina si el limitele.
Cel mai mult are acel comportament cu coleguso de banca.
Este gay sau nu?
PS:nu ma puneti sa il intreb ca se supara pe mine sau spune ca nu.Noi suntem in clasa a 8a

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate da, poate nu. Poate doar se prostește. Vrea să vadă până unde e lăsat să meargă...

| sofisis a răspuns:

Este posibil, da. Probabil acum nici el nu stie prea bine ce e cu el.

| siriusblack98 a răspuns:

Mie mai repede mi se par glume de scara blocului decat comportament tip gay.

| HazelEyes77 a răspuns:

Pare ca doar se distreaza pe seama unora, face glume mai mult sau mai putin cu tenta sexuala. Oricum acum ea in perioada pubertatii cand se descopera pe el insusi. Deci nu poti fi sigura ca e gay sau nu dupa niste gesturi pe care le face.

| Google342 a răspuns:

Ce dracu, dacă Te-o prins de țâță ii gay, noi suntem a6a, ne lovim da nu ne mângâiem și atingem. Wtf, anunțați-va dirigul/diriga

| Pussydestroyer a răspuns:

Frate daca iti pune mana pe macara sau pe fund eu zic sa te transferi

| Vreausapot explică (pentru Pussydestroyer):

In fata șoldului nu în spate

| Vreausapot explică (pentru Pussydestroyer):

Nu am de ce ca sunt in clasa a 8 a si merg la liceu anul asta deci nu o sa ne mai intalnim