| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, de ieri seara a inceput sa ma doara o parte din zona sfarcului, adica langa sfarc simt un fel de piatra si ma doare si mi s-a facut rosu, va rog sa ma ajutati, sa-mi spuneti cat mai repede deoarece ma ingrijorez si mama la fel!

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| biliuzz a răspuns:

Cati ani ai-daca ai undeva la 13-14-15 ani e normal.esti in crestere, si eu si altii si fratele meu mai mare am avut-o, ...trece cu timpu

| HEROINAhero a răspuns (pentru biliuzz):

Pai am 13 ani...si sunt fata...

| biliuzz a răspuns (pentru HEROINAhero):

Pai eu am avut-o mai tarziu...cam pe la 14
daca vrei, poti sa mergi si la un medic, ca nu strica un control

| HEROINAhero a răspuns (pentru biliuzz):

Am fost azi...a zis ca am ceva.cu, incepea cu "M" da numai stiu si iau antibiotice acum.

| biliuzz a răspuns (pentru HEROINAhero):

Incepea cu m rolling on the floor
sa te faci bine >big grin

6 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Mergi la un medic neaparat.
Sanatate.

| aby_6778 a răspuns:

Te-a luat cineva d ea? daca nu mergi la un doctor cat se poate de repede...nu risca!happy