| anays777 a întrebat:

Vreau sa intreb daca e posibil sa nu mai fiu virgina daca si-a bagat-o pe toata in mine da nu a curs sang nici nu m-a durut aproape deloc si eu nu m-am masturbat niciodata. Si am aproape 18 ani ca sa nu aud comentarii in legatura cu varsta.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din moment ce ai avut un contact sexual, nu mai eşti virgină. Sângerarea nu este obligatorie.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Adio virginitate, si nu este obligat sa curga sange.
Ar fi bine sa faci un control ginecologic daca tot ti-ai inceput viata sexuala.
O seara frumoasa sa aihappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa mai fii virgina cand maimutoiul a vazut scorbura? cand pruna a intrat in galusca

| mihai69 a răspuns:

1. virgină sigur nu mai ești.
2. de la masturbație nu te dezvirginezi; cel mult poți să te deflorezi.

| JohnnyBi a răspuns (pentru mihai69):

Http://dexonline.ro/definitie/deflorat
sunt sinonime deflorat cu dezvirginat

| mihai69 a răspuns (pentru JohnnyBi):

E o discuție destul de lungă aici. O singură întrebare: dacă fata își rupe himenul făcând sport, sau accidental, e corect să spui că nu e virgină?
Oricum, nu cred că are rost să stabilim chiar aici ce a fost mai întâi - oul sau găina.

| JohnnyBi a răspuns (pentru mihai69):

Eu doar am dat o definitie din dex...nu cred ca cei care fac exul sunt ginecologi, cum nici eu nu sunt...am facut doar o coroborare intre termeni

| Fatamuntilor a răspuns:

La ginecolog mergi?
Probabil ai himen elastic, iar rupera acestuia se face ceva mai greu.
Virgina nu esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca nu mai esti virgina daca a bagat-o in tine. La unele fete e posibil sa nu le curga mult sange iar la altele deloc.

| Anonim0078965 a răspuns:

Bai nu va inteleg, totusi ai 18 ani. Cum sa nu mai fi virgina daca ai intretinut o relatie sexuala?! Nu conteaza daca s-a rupt himenul sau nu...Nu mai esti virgina! Scuze daca am parut putin cam nesimtit dar la 18 ani trebuie sa fiti mai documentati mai copii big grin

Răspuns utilizator avertizat
| SSS28 a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Daca a avut loc penetrarea cu siguranta nu mai esti virgina.asta e clar. Toate cele bune happy