| ComatoseWine a întrebat:

Vreau si eu un monolog interesant ca vreau sa dau proba ca sa fiu in grupul de teatru al scolii(grupulet). Astept raspunsurile voastre, multumesc mult de tot:d. funda pentru cel mai bunbig grin

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Eu nu stiu ce sa iti recomand, ar trebui sa alegi ceva ce ti se potriveste. dar uite unul care imi place mie la nebunie :D e Horatiu Malaele - Uitucul
http://www.youtube.com/watch?v=fokC72dZMNs&list=PLC31D23A92A1A1940&index=1

| ComatoseWine explică (pentru Nolkyz):

Mersi mult!big grin e in cap de lista!

1 răspuns: