| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happyAm nevoie de niste sfaturi, cum as putea sa-l recuceresc pe fostul iubit, curind o sa ne vedem si vreau sa stiu cum sa-l fac sa se reindragosteasca din nou, cam asa ceva. Va rog nu faceti glume proaste.Intrebare atit pentru fete cit si pentru baieti! Baieti ce v-ar face sa va intoarceti inapoi la fosta iubita? Funda si puncte! Mersi mult!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca te poti reindragosti de aceiasi persoana, nu ti mai pierde timpu si spune-i la baiat cum stau treburile, macar sti daca ai vreo sansa cu el sau nu

| eu1893 a răspuns:

Dragoste cu forta... nu prea mere sa stiiwinking
funda?

| SilviaBlur a răspuns:

Fa-l sa vada o schimbare in tine.
Daca erai mai copilaroasa, incearca sa atingi si subiecte mai serioase, pentru a-i da de inteles ca te-ai mai maturizat.
Daca erai mai rusinoasa, nu te sfii sa deschizi anumite subiecte mai delicate, tocmai pentru a-l face sa vada ca intre timp ai devenit mai open-minded.
Mereu schimbarea intriga... Pune-ti in valoare calitatile, fara sa exagerezi. Aranjaza-te diferit de cum o faceai inainte, insa nu intr-un mod vulgar, si mai degraba natural.
Si inca ceva, mergi increzatoare la acea intalnire si daca nu il vei recuceri din prima, cu siguranta ii vei starni interesul.
Sper ca te-am ajutat, mult succes!

| CatiAnimeGurl17 a răspuns:

Eu sunt fata si am avut o tona de iubiti indiferent de varsta mea de zece ani din prezent.Pai,cred ca nu ar trebui sa reveniti pentru ca iar iti va frange inima.Scumpo,16 dintre ei mi-au facut asta...si e extrem de neplacut.