| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi, cum as putea sa-l recuceresc pe fostul iubit, curind o sa ne vedem si vreau sa stiu cum sa-l fac sa se reindragosteasca din nou, cam asa ceva. Va rog nu faceti glume proaste.Intrebare atit pentru fete cit si pentru baieti! Baieti ce v-ar face sa va intoarceti inapoi la fosta iubita? Funda si puncte! Mersi mult!

4 răspunsuri:
| secsilicioasa a răspuns:

Mdea ai un raspuns si ala ca vai de el.Poi imbraca-te sexy, fa-te frumoasa dar ai grija sa nu te machiezi strident ci cat mai natural pentru ca baietzilor le place la o fata sa fie cat mai naturala, ingrijita(bineinteles ca esti)si incearca sa fii naturala si sa nu fii fitoasa.si sa incrci sa fii amuzanta.Merge %.tongue:* Succes.

| Necunoscută a răspuns:

Dacă e fostul, las-o baltă.

| Roxanaaaa a răspuns:

Poi, in primul rand ai grija sa te imbraci cum sti ca ii placea si lui, adui aminte de vremurile in care erati impreuna si vezi daca iti zice ceva... daca nu iti zice incearca sa faci tu primul pas. Succes!

| lammaroby a răspuns:

Fi tu insuti, comporta-te ca si cum al nu ar mai fi nimic pentru tine dar totodata aminteste-i ce a aprins odata acea flacara dintre voi, incearca sa fi mai energica decat de obicei sa sa ii povestesti tot felul de istotioare amuzante la care ar fi putut lua parte daca erati impreuna, il va pune pe ganduri cu siguranta...