| Firevlad a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine ca imi place de o fata cu un an mai mare(12 ani ea, 11ani eu), da ei ii place de unu de a saptea ca noi suntem in a 5a, ma ajutati please?

Răspuns Câştigător
| darnme a răspuns:

Ce telenovela pentru clasa a 5-a laughing) in fine.
Eu zic ca ar trebui sa il studiezi pe baietasul asta de a 7-a (care oricum nu cred ca este f matur, dintr-a 8-a se va schimba destul de mult) si sa incerci sa fii ca el cat de cat, dar nu exagera. Colega pe care o placi isi va da seama curand ca nu prea are sanse cu el, asa zic eu doar daca nu arata ff bine. Poate doar in urmatorii ani cand va mai creste si ea si va atrage atentia baietilor, dar acum e inca o copila.
In orice caz, incearca sa fii cat mai dragut cu ea, fa-i complimente, spune-i ca nu e ca alte fete pe care le cunosti, ca e speciala, ca e asa de frumoasa, etc si incearca sa arati cat mai smecher si matur ca sa ii atragi atentia si poate sa ii amintesti de baiatul de a 7-a.
Succes!

3 răspunsuri:
| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

La 14 ani ar fi cel mai bine sa incepi cu relatiile.si eu ma gandeam la baieti la varsta ta insa mi-am dat seama ca trebuie sa pretuiesc viata. dar tu? daca incepi cu iubitele la varsta asta o sa fii tata peste cativa ani

| Fr3dy a răspuns:

Asteapta 2-3 ani si dupa incepi cu fetele bine?

| Zahar_Fara_1993 a răspuns:

laughing) in locu' tau puneam o intrebare asa la misto macar sa mai radem si noi da sa fim seriosi esti clasa a5-a pana iti apare sperma mai e. asa ca ce vrei sa faci de acum?
mai asteapta si tu un an 2laughing ca altfel nu e interesant decat sa vb...