| animequeen a întrebat:

Vreau sa ma ajutati va rog! dau funda big grin cand ies afara ca iubitul meu ne simtim bine amandoi...si vreau sa stiu km sa il mai satisfac(in afara de sarut)big grin

Răspuns Câştigător
| Ciprian_1064 a răspuns:

Pai eu zic sa iesiti amandoi intr-un loc mai romantic sau sa va duceti in locu' in care v-ati cunoscut, oricum stai linistita este de ajuns un sarut sa ii arati ca il iubesti si cred ca stie si el asta. Succes in continuare!

5 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Baga`i manan`n pantaloni si joaca`te " piatra, foarfeca, hartie "batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| cocolinoung a răspuns:

Poti sa-l surprinzi cu o felatie!

| elisarktis a răspuns:

Depinde de ce stil de cuplu sunteti (obraznic sau cuminte)
-odraznic= o partida de sex tongue
-cuminte=o cina la lumina lumanarilor happy

| animequeen explică:

Sa mor eu unii dintre voi mai bine nu scriatilaughing