| sumerutz10 a întrebat:

Vreau sa ma placa o fata si nu stiu cum sa procedez ca sa ma placa si ea pe mine!

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Noi baietii avem obiceiul sa mergem dupa fete,in ziua de azi trebuie sa alergi e o concurenta acerba in ziua de astazi,trage aer in piept si nu sta pe ganduri spune-i,nu incerca sa o faci sa te placa,va implica gesturi ce pot fi intelese diferit fata de ceea ce vrei tu sa ii demonstrezi,nu conteaza cate trebuie,ce trebui,daca o vrei si crezi ca e ce iti trebui, ar trebui sa ii spui direct, n-are rost sa te complici cu scrisori pe care ti le poate lua in ras sau pe mess.Si cel mai important sa nu te dai batut prea repede, se poate ca ea sa vrea sa vada, daca tu chiar tii la ea si vei fi si maine langa ea. Ceva de genul.Salut!

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cum naiba de vrei să te placă o fată, când ție îți place de justin gayberon? Hotărăște-te. Ori gay, ori cocalar.

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică pițiponc, 7h30.