| TotEu1993 a întrebat:

Ma cheama Denis.am o problema, acum 3 saptamani ma. m despartit de fosta prietena.nu a vrut sa mai auda de mine apoi, nu a mai vrut sa vb deloc cu mine motiv: dupa ce ne.am desp ea mi. a cerut nr unui prieten, eu il-am cerut aluia si i-am si zis ca ei ii place de el(mi. a spus o colega ca este inebunita dupa el) cand i-am spus ei ce ia. m spus baiatului aceluia a luat foc si nu a vrut sa mai ramanem nici prieteni.Nu am vorbit 2 saptamani deloc, dar acum 2 zile m-a sunat ea, cica sa ma felicite ca ma. m combinat cu o alta fata(nu ma. m combinat cu nimeni) si sa ma mai felicite ca ma. m schimbat foarte mult acum o tin numai in distractii etc.Ne intelegem super bine.Am luato pe ocolite daca ar vrea sa mai fim impreuna, si a spus ca mai vedem, sa vada cum o sa ne mai intelegem.Azi am intrebat-o daca imi mai da si mie o sansa(daca merit) sa fiu din nou cu ea, si a spus ca NU, am intrebat-o de ce si a spus ca asa vrea ea...Nu stiu ce sa mai cred.acum de cand am inceput sa vb din nou a spus ca ii place cum sunt acum: mai nebun, plin de viata, inainte eram mai calm, mai linistit...Cum sa fac sa o cuceresc din nou? tin sa mentionez ca azi de Martisor i-am luat un ursulet de plus.Astept sfaturi sincere ce trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| Ion a răspuns:

Asa sunt, cand nu vb cu ele se simt neimportante si de aia vb cu tine din nou, dar cum incepi sa le dai semne ca ai fi interesat de ele, cum ai facut tu si ai intrebat-o daca vrea sa fiti din nou impreuna se simt puternice. sfatul meu ii sa stai linistit, fi un pic mai indiferent, las-o sa fiarba, dar asa de-a dreptu, si apoi daca vezi ca se da pe brazda intreab-o daca vrea sa fiti din nou impreuna.

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Denis,cred ca tu o iubesti sincer pe domnisoara respectiva,dar ea e cam. instabila. Chiar tu ai spus, ca acum ei ii place mai mult de tine, pentru ca esti mai.smecheras,sa zicem asa. Ea,e atrasa de acest tip de baieti,dar eu nu as vrea sa te schimbi pentru ea. Ramai asa cum esti, nu-ti intina sufletul si mintea pentru o domnisoara. Explica-i ce fel de om esti, spune-i cat de sincer esti.si bafta!

| St3fY_3193 a răspuns:

Si ce a zis de cadou?smug si fata asta ori are fite ori nu e pe creaka eirolling on the floor dai de inteles unui baiat ca il placi si can el iti zice daca vrei sa fi cu el u zici nu pai ce sa inteleaga persoana respectiva din asta? fata asta nu stie nici ea ce vrea sincer nu stiu cu ce sa te ajut daca u ii arati ca vrei sa va impacati si ca ti la ea ii faci cadouri ii arati ca merita sa va impacati si ea nike nu dar iti zice ca ii plac schimbarile facute sincer nu stiu cam te putem ajuta daca e nu stie ce vrea?sad scuze:X

| boboletzo a răspuns:

Tipa se cam joaca cu sentimentele tale. face pe inabordabila...dar ii pasa de tine.se vede!

eu zic sa nu o bagi in seama o perioada, las-o sa te doreasca! si apoi sa vezi cum vine la tine