| ady9003 a întrebat:

Vreau sa sarut o fata frantuzeste si nu stiu cand sa imi bag limba in gura ei. astept raspuns,,,,

Răspuns Câştigător
| Alexandru_8107 a răspuns:

Cand te-ai hotarat!

10 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Pai in primul rand sa va scoateti din cap chestia ca nu stiu as sarut.nimeni nu stie sa sarute.sarutul inseamna pasiune si imaginatie.cu cat ai mai multa imaginatie cu atat "vei sti" sa saruti mai bine.cat despre moment nici asta nu este o regula. poti sa o saruti mai intai pe buze dupa care o musti incet de una din ele si apoi o cauti de gumatongue nafta

| Dobitoc a răspuns:

Cand incepi s-o saruti, imediat. straight face

| obiwankenobi a răspuns:

Sincer si eu voiam sa pun intrebarea asta laughing Ms c-ai pus-o u happy

| obiwankenobi a răspuns:

Sincer si eu voiam sa pun genul asta de intrebare! laughing Ms c-ai pus-o u happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stai pe ganduri?:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc sa no faci fara ca fata sa scoata prima limba caci s-ar putea sai nu placa sarutul frantuzesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*
Daca esti baiat apropiete de eaa si cu mana stanga apucai soldul iar cu mana dreapta apuco de ceafa apropi`o de tiine si incearca sa ii dai un mic pupic apoi deschizi gura si ii bagi limba in gura si si joacate pur si simplu cu a iei nu e desperiat la inceput...iti e teama dar dupa aia vine totul de la sine:*Baftaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vezi ca se plictiseste

| denis_8969 a răspuns:

Frate esti varza frantuza
mai bine te-ai duce in franata
sa vb franceza