| anonim_4396 a întrebat:

Sall am 13 ani si vreau sa stiu care-i marimea normala a penisului la 13 ani (al meu are 10.5 cm)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru varsta ta, dimensiune precizata este cat se poate de OK. Fiindca tu abia de acum incepi sa te dezvolti fizic, si procesul de dezvoltare si crestere a penisului se va produce pe parcursul a urmatorilor inca 3-4 ani. In acest moment nimeni nu poate intui care va fi marimea finala a penisului tai, dar in mod sigur va fi mai lung cu cativa cm. Multa sanatate!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Baiat sau fata?

| AlexC1165 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are penis in **** mea. Cum sa fie fata? Doar nu e transexuala

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Pentru varsta ta, marimea penisului este normala.

| ShamelessQboy a răspuns:

În funcție de moștenirea genetică si de cat de avansat este organismul tau spre maturitate!