| Raulflavius0000 a întrebat:

Vreau sa stiu cum as putea sa incep discutia cu o fata,pe Facebook de exemplu,adica dupa acel "hey",ce sa-i mai spun? mai ales daca nu are pe profil interese s.a.m.d Adica sunt genul de baiat deschis,stiu sa vorbesc cu o fata sau sa o fac sa rada,dar pornirea e mai grea,sa spun asa. Si dupa aceea daca reusesc sa o scot la un suc, despre ce sa vorbim, si cu ce sa incep sa nu-si piarda interesul?

1 răspuns:
| DeeaAndreea150000 a răspuns:

Pai in primul rand ii zici,, heii '' dupa o intrebi ce face, cati ani are ( daca stii, te prefaci ca nu stii ), de unde e, ce tip de muzica ii place.