| puffy15 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu el. Nu am curaj sa-i spun "Buna,ce faci?"! sad Si ma gandeam,de exemplu,sa-i zic ceva de genu:" Poti sa-mi dai te rog nr tatalui tau? Are tata nevoie de el! "(tata si cu parintii lui au fost prieteni candva,dar nu mai tin legatura; si tata in realitate nu are nevoie de acel nr). Insa vreau sa vorbesc cumva cu el! Mai stiti cum as putea sa incep o conversatie, dar sa fie ceva in genul aleia de mai sus! Please! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| andaioana123 a răspuns:

Pai ai putea sa i scrii: " heibig hug ce mai faci? pe unde pleci vara asta? " si dupa aia sa ii spui " ioi scuzelaughing mesaju era pentru o prietena, da totusi, tu ce mai facilaughing" sau sa il rogi sa iti zica filmu preferat, si de acolo incepi o conversatie..Sunt multe metode da acum nu imi vin in minte.

Răspuns utilizator avertizat