| MarianAndrei2222 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep laughing
Deci, prin ianuarie am cunoscut un baiat. Am vorbit foarte putin, nici nu il cunosteam.
Apoi am inceput sa vorbim din nou prin martie si ne-am cunoscut mai bine. Ne-am intalnit de cateva ori, dar apoi ne-am certat din cauza unei fete (si inainte am mai avut certuri dar ne-am impacat). Apoi totul s-a schimbat, nu ne-am mai vorbit, iar el se schimbase foarte mult.
Prin iulie am incercat sa imi cer scuze de cum ma comportasem cu el cu faza cu cearta despre fata aia.
Mi-a spus ca nu e suparat pe mine dar nu vrea sa aiba tangente cu alte fete.(atunci era intr-o relatie).
Ma puteti ajuta? Tin extraordinar de mult la el.
(Nu am fost impreuna, am fost doar foarte buni prieteni)

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Ce fel de ajutor cauti? Daca deja este cu alta fata, ce ai vrea sa faci? Daca tu erai geloasa inca dinainte de a fi impreuna, probabil s-a gandit si el ca trebuie sa te evite.Ideal ar fi sa-l lasi in pace sa`si vada de viata, pentru ca sinceri sa fim, daca tinea si el la fel de mult la "relatia" voastra, nu ar fi abandonat`o de la o banala cearta. Uite nu sunt ghicitor dar iti pot spune cum va fi viitorul vostrul pe acest drum daca tii neaparat sa fii cu el: O sa te accepte probabil dupa ce se desparte de actuala, insa doar pentru ca esti la indemana, apoi pe parcurs va pleca pentru alta.

Te voi ajuta spunandu`ti sa-ti dai cu apa rece pe fata, iar pe viitor sa fii mai sigura de sentimentele tale.P.S: nu exista prietenii intre baieti si fete fara vreun interes ascuns! Nu te mai minti singura pentru ca vezi si tu ce ai patit.