| fffddffd a întrebat:

Vreau să vă adresez o întrebare, fetelor... Ați făcut vreodată sex într-o mașină? Cum a fost și ce loc ați ales pentru a avea intimitate și pentru a nu vă vedea cineva? Cum vi se pare sexul făcut în mașină?

9 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ce insensibil sa intrebi sau sa gandesti asa sad e de-a dreptul pagan gandul tau sad
O fata trebuie menajata, iubita, respectata, actul sexual trebuie sa se petreaca intr-un cadru romantic in care gesturile duioase si pline de romantism si sensibilitate sa fie extrem de blande.
Un pat plin de petale de trandafiri, lumanari parfumate, muzica romantica...
Totul se va petrece doar cu mangaieri tandre si gingase.
Si mai era ceva dar ma incearca o voma laughing crunta laughing
Boss, in masina doar oral, altceva e GRELEwinking
PS: Sper ca ai BMWwinking are alt gustwinking in BMWwinking

| Pool77 a răspuns (pentru alina2k18):

Nu am absolut nici un chef sa ma iau de tine, dar pana la urma, why not?
Ba, nu zic ca nu e ok ce faci, indiferent ca esti fata sau baiat gay, dar prea o dai pe curvaneala si golaneala.
Nu inteleg, daca ma *** cu pretena-mea in pat deja ar trebui sa vomitam amandoi?
Sau cineva e sfanta doar pentru ca nu se *** in cur? Inseamna ca barbatii care au acceptat sa fie fututi in cur ce sunt?
Si apropo, in masina merge si altceva in afara de oral, testat personal intr-un Opel Corsa cu 2 usiwinking

| alina2k18 a răspuns (pentru Pool77):

Nu ma mai bag in comentarii inutile pentru ca nu are sens, nu te-am jignit pe tine sau pe altcineva, nu vad rostul intrebarilorwinking de mai sus.
PS: Da, adevarat, merge si altceva in Opel Corsa cu 2 usiwinking erai singur... nu-i asa?winking

Răspuns utilizator avertizat
| Pool77 a răspuns (pentru alina2k18):

Dar eu te-am jignit?
Ehh, nici nu inteleg de ce ma asteptam la ceva mai mult de la tine.
Nu, nu eram singur.
Daca zici ca nu se poate nimic mai mult, te cam dai de gol draguto

| alina2k18 a răspuns (pentru Pool77):

Bossu meu, m-am bagat eu in seama cu tine pana acum?
PS: Nu se poate nimic mai mult in Opel Corsa, mie imi place in BMW;)
PS2: https://www.youtube.com/watch?v=Qm1o-n8cQHk
;) :))

| Pool77 a răspuns (pentru alina2k18):

Lasa limbajul de mahala, nu te-am abordat cu un asa fel de limbaj.

Nu te-ai bagat, corect. Eu m-am bagat, eram curios daca chiar e ceva de capul tau, sau esti doar o fetita in care zburda hormonii si aici le da drumul.
Apropo, daca tot te lingi dupa BMW, sa te vad intr-un 118i, si dupa intr-un combi, crede-ma, o sa lasi BMW-u de-oparte.

| alina2k18 a răspuns (pentru Pool77):

Sunt babeta fata de fetitele de 12 ani de aici :)) asta o stiu si eu :)) si o recunosc.
Ce limbaj de mahala? Vorbesc foarte respectuos pe aici dupa umila mea parere.
Tot in seria 5 imi place;)
Sau... https://www.youtube.com/watch?v=LOXojkdMaPw
;)

| Againrip a răspuns:

Da am facut în maşina de spălat a fost o senzatie minunata.
Merita incercat!