| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să văd părerea voastră: de ce o parte din bărbați nu refuză să facă sex cu o femeie care li se oferă ea însăși pe tavă, chiar dacă aceasta nu este foarte atrăgătoare?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Pentru că nu sunt capabili să zică nu.
Depinde și de situație, nu toți sunt la fel.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru ca barbatii, mai ales in tinerete, au mentalitatea aia sa aiba tot ce prind, daca ma intelegi.

| RAY a răspuns:

De ce faci spam aiurea?

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca, marea majoritate a barbatilor gandesc cu capul din panataloni si doar putini, cu cel de pe umeri, negandindu-se la repercursiuni si la ceea ce pun in pericol, acceptand o relatie ocazionala, care le-ar putea pereclita relatia fericita pe care o au acasa, sau chiar le-ar distruge casnicia.

| mihai69 a răspuns:

De ce aș refuza să mănânc o savarină, chiar dacă e puțin turtită?!?

| Plato a răspuns (pentru mihai69):

Pentru ca e nesanatos.

| mentholinks a răspuns:

Ce parte visezi? Majoritatea.

| Plato a răspuns:

Ai mai intrebat o data, nu te-ai convins?
Pentru acelasi motiv pentru care unele "femei" se destrabaleaza cu un necunoscut sau aproape necunoscut, si anume lipsa stimei de sine si a demnitatii.

Răspuns utilizator avertizat
| UsualBoy a răspuns:

Voi fetelor nu înțelegeți un lucru?! Menținerea virilității unui bărbat este direct proporțională cu frecvența actului sexual. Astfel, pentru majoritatea bărbaților activi, o repriză de întreținere este bine venită oricând. (cu cât frecvența actului este mai mare cu atât performanțele în materie sexuală sunt mai bune)