| мιнαɛℓα36 a întrebat:

Intrebare pentru barbati:

In ce conditii ai refuza o femeie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In conditiile in care:
1. Se poate citi nevasta-mea sau copiii mei de smecherie.
2. Miroase ca o sardina natur, uitata la soare.
3. E mai naspa decat am eu puterea sa "fanteziez".
4. Am avut parte de ceva asemanator in trecutul foarte apropiat.
5. E pe bani. Nu imi place sa o zic, dar pe bani eu aleg, nu vine marfa la mine cu pretentii!
6. E sefa sau subalterna. Nu vreau sa se zica la servici ca le hartuiesc sexual. Acasa la ele mai discutam...
7. Are neamuri fortoase si nevricoase. Nu se merita sa iau un topor in cap de la vreun ex sau frate betiv doar pentru amarata de crapatura...
8. Daca solicita sa-i repar ceva prin casa, sigur o refuz! Nu imbin munca cu placerea niciodata, am si eu un standard, ce naiba?!
9. Daca e mai beata ca mine. Ultima oara cand a vomitat cineva de placere n-am apreciat suficient.
10. Cand mi-e foame tare. Oricata sampanie si capsuni si-ar indesa ea pe corp, eu tot flamand raman...
Ar mai fi, dar mi s-a facut foame tare, asa ca momentan ma duc sa ma imbat cu bere, cel mai bun aliment pentru barbati!

| TuRneR01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule esti genial ultimile 2 chiar beton ai merita 3 fundite din partea mealaughing ff fain laughing mi-ai distrat seara

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fie opusul la cea ce imi doresc de la o femeie

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cred că te referi la o "propunere" sexuală şi la o femeie întâlnită ocazional ( când nu cunoşti multe detalii despre ea )...

Aş refuza-o dacă nu mă atrage dpdv fizic şi, bine-nţeles, dacă nu are aspect vestimentar acceptabil ( ca să nu mai discutăm de igienă )...

| neutrino a răspuns:

Atunci cand femeia nu-mi place.

| drhotzu a răspuns:

Pai depinde ce sa refuz la ea big grin
daca ne referim la sensul sexual, pai sunt cateva criterii importante: da sunt cu altcineva in timpul acela, sa nu fie curata (dealbreaker rau de tot), sa nu ma atraga (si aici mentionez ca nu trebuie sa fie nici cea mai frumoasa dar trebuie sa aiba acel ceva care sa te faca pe tine sa te intorci, daca intelegi), daca este ea casatorita, daca este "nebuna" (telefoane, explicatii, tampenii, crize de gelozie si etc) si cam atat, astea ar fi in linii mari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand nu simti nici un fel de atractie fata de ea.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In conditiile impuse de catre legile statului, legile morale si cele de igiena

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Răspunsuri idioate pe măsura unei întrebări idioate...
Acu vă dați pe sentimentaliste dar când vede-ți o tufă 90 60 90 ce mai contează cum gândește...

| akka4 a răspuns:

In primul rand, depinde la ce te referi cand spui "refuza"...
Daca este vorba de relatie (si sper ca la asta te-ai referit), as refuza o femeie indiferent cat de bine ar arata, daca nu simt nimic special pentru ea. Nu as putea sa imi exprim sentimentele fata de o persoana, care pentru mine nu inseamna nimic, doar de dragul ei ca arata super bine...

| Cosmin1I a răspuns:

Daca m-as simtii atras de ea sentimental stiind ca nu am putea fi impreuna.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexForU a răspuns:

Aș refuza-o dacă e:grasă,urâtă, țigană, țărancă, fără sâni, târfă...

| danie a răspuns:

Pufff...1 sa nu ma atraga 2 sa miroase

| Maftei_Ionut-Gigel_1994 a răspuns:

Depinde de femeie!laughing

| ???????36 explică (pentru Maftei_Ionut-Gigel_1994):

De ce depinde? Ce sa aiba? Sau ce nu...

| 80dumy a răspuns:

In mai multe cazuri...depinde de ceea ce cere acea fata?