| Suntnouaci a întrebat:

Vreau seriozitate maxima va rog. Fac sus in fiecare zi de 2 ori, dar ideea e ca de vreo 4-5 ani nu mi-am decalotat penisul sa il spal. Da stiu ca e cea mai mare prostie facuta dar acum vreau sa stiu daca mai e posibil sa fac ceva sau trebuie sa merg la medic neaparat. Am 17 ani in 2 luni.

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ce faci de 2 ori pe zi? ai scris sus - ai vrut a scrie ca faci dus? sau cu prietena ii faci ...sus?- Imposibil sa intelegi cum de 4-5 ani nu ti-ai decalotat penisul sa il speli si acum ai 17 ani!

| Emilian65 a răspuns:

Dar pana atunci l-ai decalotat? Dacă decalotarea a fost fără probleme, cu puțin exercitiu și bunăvoința, îl poți decalotat și de acum in colo. Încearcă și poate va fi bine.

| Suntnouaci explică (pentru Emilian65):

Inainte a fost totul ok. Esti sigur ca ar functiona decalotarea daca o incerc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, trebuie sa mergi la medic ai fimoza

| vasile2222 a răspuns:

Incearca, si cu rabdare o sa mearga. Nu forta de prima data.