| adrian0123 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje de dragoste, ca sa i le mai trimit prietenei mele seara. ceva de genu sa o fac sa ma vrea happy ceva frumos care sa o faca sa se simta bine.

1 răspuns:
| LoveAgain a răspuns:

1.Dulce-i mierea de albine, cand o cumperi fara bani.Dar mai dulce e gurita fetelor de ** ani
2.Nu inceta niciodata sa zambesti.Nici macar atunci cand esti trist/a pentru ca nu se stie niciodata cine se poate indragosti de zambetul tau
3.O ciocolata ii spune unei bomboane:ce dulci suntem! La care bomboana:noi dulci? Stai sa vezi ce dulce e ingerasul care citeste acest mesaj
4. Daca cineva m-ar intreba ce inseamna o viata frumoasa m-as apleca asupra umarului tau, te-as strange in brate si as spune "asta inseamna pentru mine o viata frumoasa"
5.Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga.Dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul
6.Sunt un politist si te arestez pentru ca esti tu.E ilegal sa fii atat de frumoasa si cumsecade.Sentinta este inchisoare pe viata in inima mea
7.Cand te-am vazut prima data mi-ai incalzit inima.A doua oara mi-ai produs scantei, iar acum imi faci inima sa arda
8. Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploate, cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger!
9.In ziua in care m-am nascut Domnul mi-a promis ca atunci cand va fi sa ma indragostesc imi va trimite din ceruri cel mai frumos inger, eu i-am spus ca nu-l vreau pe cel mai frumos ca il vreau pe cel care ma va iubi mereu si atunci mi te-a trimis pe tine
10.Mi-e frica sa merg cu masina atunci cand sunt cu tine.Pt ca atunci cand sunt cu tine sunt beat de fericire si s-ar putea sa-mi ia permisul
4.