| adryan14_9775 a întrebat:

Care ma ajuta cu niste mesaje frumoase. vreau sa-i trimit prietenei mele si poate ati trimis si voi la randul vostru la prt voastra. si poate e super frumos. stiti de care. de dragoste sa fie ceva de genuwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit 2 mesaje superbe:X

1. Dumnezeu mai intai te-a creat pe tine... apoi ma creat pe mine apoi a creat iubirea pe care eu ti-o darui:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiete tu vrei s o dai pe spate cu texte,si cu abureli? poarta-te normal,natural,fii sincer in purtari,sentimente, si spune-i lucruri frumoase de la tine asa cum simti pentru ea, nu texte si alte chestii si dulcegarii siropoase care nu spun nimic.