| 4ever_5725 a întrebat:

Vreau si eu niste situri cu despre saruturi cum se dau cum se procedeaza si etc...sau cine stie sa raspunda imi poate da raspunsul aici.

5 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Totul vine de la sine, nu-ti trebuie lectii, strica tot farmecul straight face

| Blondutsa_7935 a răspuns:

Nu cred ca poate cineva sa iti explice cum se saruta. Cand saruti pe cineva e uneori din propia initiativa, faci cam ce simti. Iar daca cineva sa zic prin absurd ti-ar explica sa zic asa cum se face sunt sigura ca pusa in fata faptului implinit nu ai tine minte nimic de emotii. Invata singura cu prietenul tau. Nu e o rusine ca nu stii sa saruti sau ca nu te pricep prea bine.
Succes:*

| Alexandra_2188 a răspuns:

Blonda are dreptate totul vine de la sine... :*:*:

| pissii_7814 a răspuns:

Pai... te apropii de ea/el. va atingeti buzele, deschizi gura si ii bagi limbutza in gurita si o/il saruti cu pasiune, il/o strangi in brate etc. dupa totul vine de la sine :*