| smek a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri triste sau ceva de genul ca "inca mai tin la tine" sau "inca te mai iubesc"! dau fundita la cele mai multe :*

Răspuns Câştigător
| rena99 a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
Hai sa ne inpartim lumea. luna mie, stelele tie oceanul mie. Pamantul tie. dar mai bine totul tie si tu mie.
il iubesc da prostu nu-si da seama. mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale.
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
o raza de lumina.o urma de durere.un chip de inger suav distrus de-o grea durere:X:X:X:X
Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea.
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!
Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna
iarta`ma ca te-am iubit
iarta`ma ca te-am ranit
iarta`ma ca ti-am zis "PA"
si-ai plecat din viata mea.
Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor
M-ai facut sa te ador
Daca dragoste ar putea fi evitata doar inchizind ochii, nu as mai clipi niciodata de frica sa nu las vreo secunda fara sa fiu indragostita de tine.
sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma fc sa te uit
Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo

1 răspuns:
| Heys a răspuns:

Da sa dai si tu funata sa nu ma chinui si eu degeama:X

1.Please, god, make everyone die!
2.incep sa te urasc pentru ca m-ai umplut de vicii. fumez clipe ca si km as fuma sentimente, beau vise ca si km as bea sperante.u m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.
3.inima iti plange dar n-ai ce-i face
4.Sa nu ma-ntrebi daca iubesc,
5.Si suferinta si tristetea;
6.Nu rascoli cenusa trecutului
7. Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad
8.Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine...
9.parca noi fetele suntem facute sa suferim...sa fie blestemat baiatul care a facut o fata sa planga.