| LilyDap10summer a întrebat:

Vreau si eu o părere...
Fostul meu prieten a fost în vizită la verisoara lui.
Eu eram buna prietena cu ea...
Ma rog...si in acea seara verișoara lui mi-a dat mesaj si m-a întrebat daca ies afară
Până atunci nu m-a mai întrebat daca ieșim.
Însă nu mi-a zis ca e si el acolo.
Voi ce credeți ca ei au vorbit între ei înainte ca ea sa îmi dea mesaj?
Oare vroia sa vorbim din moment ce mi-au spus sa vin? Oare o sa ne împăcăm?
Am nevoie de o părere sincera!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da. Motivul vizitei lui la verisoara sa a fost cea de a o ruga sa-ti propuna sa va intalniti fiindca dorea sa va revedeti si aproape sigur sa discutati impreuna mizand pe posibilitatea de a va impaca si de a relua relatia. Depinde doar de tine cum vei proceda in continuare. Succes!

2 răspunsuri:
| viperra a răspuns:

Sigur au vorbit inainte...

| LilyDap10summer explică:

@corbulalbrosu
Le ce te referi ca depinde de mine?
Ce ma sfătuiești sa fac?