| NimeniAlta a întrebat:

Vreau si eu parerea voastra. Acum 2 saptamani am cunoscut un baiat. Imi vorbea foarte mieros, ba chiar mi-a zis ca se gandeste la mine mai mereu si asta imi placea la elhee hee. Eu ma purtam mai distant pentru ca asa e felul meu de a fi. Si mi-a zis chestia asta. Mi-a zis ca degeaba se chinuie el sa ma cucereasca pentru ca eu nu dau nici un semn cum ca mi-ar place de el. Ok, am inteles asta si am inceput sa ma comport mai frumos si asa au trecut saptamanile si a ajuns ieri sa imi spuna ca are prietena. Credeam ca e diferit.sigh A zis asta doar ca sa ma faca geloasa si sa vada cum reactionez sau chiar e adevarat? Voi ce credeti si ce ati face daca ati fi in locul meu? thinking

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sincer poti sa te astepti la orice... e posibil sa fie adevarat vazand comportamentul lui mai distanta... dar totusi e posibil ca el sa vrea doar sa vada reactia ta, sa te faca geloasa sa vada daca chiar iti pasa de el, ar fi cazul sa afli, sa vezi cum sta treaba, care e adevarul, daca stai nu rezolvi nimic, gaseste un mod de a afla care este adevarul, daca chiar esti interesata de el, atunci nu te lasa, incearca sa afli ce si cum.

| Razvan a răspuns:

Si daca e felul tau de a fii mai distanta care e problema? Ai tu un motiv pentru care esti.Ca sa nu fii ranita.Cum ai fost in cazul astaraised eyebrows
El a fost un mare badaran & cretin
Asa ceva nu se face, dar na...de dragul amuzamentului ce nu face adolescentul?hee hee
Oricum e bine ca nu te-ai indragostit de el(sau dasurprise) si poti mai usor sa ti-l scoti din gandurihee hee
Multa autosugestie, multa ciocolata si multi prieteni pe langa tinehee hee
Trebuie sa iti gaseasca ei un partener de V`dayhee hee
Doar la ce sunt buni dracii de prietenilaughing

| Dizzydizz a răspuns:

Investigheaza, intereseaza te.
si intreaba l serios :are sau nu? sa stii ce faci
Ca asa nu se poate
daca are, lasa-l
daca a facut o gluma, intoarceio
dar in alt fel si putin mai inkolo pentru a nu si da seama
bfT:*

| RainDrop a răspuns:

Daca as fi fost fata, i-as fi tras o palma laughing

| nimic`pentru`nimeni a răspuns:

E vorba aia: Dumnezeu iti da, dar nu iti baga si in traista! Daca vroiai sa fiti impreuna, ce ai asteptat? furtuna de pe mare? Probabil sa o fi facut ca sa vada si cum reactionez sau poate e cu cineva, oricum ar fi, daca mai tine la tine si a tinut cu adevarat, tot la tine ii e gandul, spune-i ce simti si ca vrei sa fiti impreuna, inainte sa i vina alte ganduri in cap cu cealalta tipa si sa i fie greu sa se desparta de ea gen... spor la treaba

| 28decembrie a răspuns:

Eu cred ca tipul vroia(vrea) cu orice pret sa aiba o prietena(iubita) cat mai curand posibil.
Pune-i intrebari (asa la misto) si nu te mai stresa, nu te mai gandi la el. happy