| pisiC a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar un Samsung D500 big grin... ziceti`mi si mie cel mai mic pret...sau.care are sa imi spuna!:Xkiss...in magazine la ce pret il gasesc?` ca am cautat pe net si laughing am gasit mai mult de o gramada oh go on...:X ade`.mersi kiss

2 răspunsuri:
| mikella a răspuns:

De ce nu te duci sa cauti prin magazine... spre exemplu la orange, Vodafone, cosmote, chiar si la bisnitari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un tel samsung d500 de vanzare cu 150lei sunama daca vrei la nr 0734120049