| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa ma lamuresc cu ceva.

M-am dezvirginat de curand ( de revelion mai exact ) si mi-a curs destul de mult sange...de atunci nu am mai facut sex cateva saptamani iar atunci cand am facut-o iar mi-a curs cateva picaturi de sange.

Apoi prietenul meu a fost plecat si sa intors peste 2 saptamani si cand am facut-o iar mi-a curs sange.

Deci daca nu fac dragoste pentru o perioada mai lunga de timp imi curge sange. daca fac in zile apropiate nu.de ce se intampla asa?

Va multumesc pentru raspunsuri :*

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Probabil nu ti s-a rupt destul himenul.ai himenul mai elastic.la unele persoane e nevoie de mai multe contacte sexuale ca sa se rupa himenul. mie nu mi-a curs deloc sange, dar m-a durut vreo 3 contacte.prietenul meu a avut rabdare cu mine si m-a luat usor, dar. thinking

| craniul a răspuns:

Buna mir imi spunea un prieten de-al meu caci este posibil in unele cazuri se poate reface dp o perioada de timp mai lunga sau mai scurta pansa accea care se rupe cand te dezvirginezi. probabil iti trebuie o petrare completa?thinking sau probabil vaginul tau este prea stramt oare thinking