| OneLifeOneLove a întrebat:

Vreau si eu statusuri cool.Nu de dragoste sau tristete... funda

Răspuns Câştigător
| flory13 a răspuns:

Nu ma cunosti, nu ti-as dori.
cand voi uita eu...iti vei aminti uh:X
Fetele si pisicile fac intotdeauna doar ce le place. Baietii si cainii ar trebui sa accepte acest lucru si sa-si vada de treaba lorlaughing
la tine imi place tot ce nu suport...
Ma urasti? Problema ta! Te-am insultat? Foarte bine, meritai! Ma invidiezi? Incearca sa fii mai bun! Rea? Cu cine merita! Bunul meu simt? Depinde de al tau! Copilaroasa? Da! Pentru ca asa vreau eu!
-[[`Iubim Toth Ce E Intherzis... Uram Toth Ce E Admis love struck`]]
Va veni timpul sa vorbim din nou.Eu o sa rad de multe... Tie o sa iti para rau happy

3 răspunsuri:
| EricaxD a răspuns:

Ai cam gresit categoria tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viata treci prin bune si rele, iar cand esti la greu incearca sa zambesti...totul are un scop, chiar daca e greu rolling eyesbig grin...

| krynutzzza a răspuns:

Statusuri.rowinking gasesti acolo cate vrei