| LoOran_1745 a întrebat:

Vreau un mesaj de craciun pentru iubitul meu, i-am mai trimis 2 dar nu e multumit de ele, cel mai frumos are funda :d

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

``E primul vers pe care il scriu, e impletit in el iubirea... din partea unui suflet viu... ce iti doreste fericirea!``

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Ar trebui sa fie multumit ca are cine sa ii ureze craciun fericit sunt multi baieti si fete singuri care nu au pe nimeni acum de sarbatori, eu am primit si mesaje simple doar cu textul CRACIUN FERICIT si nu m-am suparat ca nu mi-a scris vreo 100 de versuri!

| cryssa a răspuns:

Cum adica nu e multumit de ele?thinking
ti-a zis asta in fata?: nu sunt multumit de ele, da-mi altele?rolling on the floor

| Alecsa11 a răspuns:

"o sa iti fac oral", fac pariu ca o sa fie multumit. :d

| LoOran_1745 explică:

Cryssa logic ca nu mi-a zis-o in fata, dar am simtit (erau dinalea simple)! Si...alexa cu asta iti multumesti tu prietenul de esti asa sigura?