| cosminsilviu a întrebat:

Vreau un sfat! eu si prietena mea am intrat la licee diferite dar nu stiu ce va mai ramane din relatia noastra de aproapte 1 an... ce sfaturi imi dati?happy

Răspuns Câştigător
| Cristinnnaa a răspuns:

Sunt in aceiasi situatie ca si tine.in cazul asta eu cred ca nu poate merge decat pe incredere si sinceritate. Puteti sa va vedeti dupa ore sau sa vorbiti la telefon. Nici eu nu stiu cum o sa ne nescurcam. sper sa va descurcati si sa va iubiti in continuaresmug

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Cu comunicare. Eu cu prietenul meu suntem de 1 an si 8 luni impreuna si invatam la licee diferite, mai ales ca el pana acum a invata dupa`amiaza, iar eu dimineata. Si acum culmea, e invers. Ne vedeam in weekenduri si vorbeam destul de des.

@ O sa fie cam greu avand in vedere ca PROBABIl sunteti obisnuiti sa va vedeti zilnic, dar o sa va obisnuiti, o sa vedeti ca va fi bine. Vorbiti mult!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Va vedeti dupa scoala?

| Cathuzik a răspuns:

Pai puteti sa va vedeti si dupa ore ca la scoala si asa...va vedeati doar in pauze sau erati in aceeasi clasa? s

| cosminsilviu explică:

Da dar e o distanta de vreo 100 de km intre noi!laughing...si eram in generala si la scoli diferite...happy

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Asta v-a depinde si de voi... poate veti mai fi impreuna sau veti ramane amici...acum depinde de voi