| 9GaG1999 a întrebat:

Salut,TPU! Sunt impreuna cu un tip de vreo 8 luni,si,dupa ce ne-am sarutat de cateva ori,el vrea french.Eu nu am probleme cu asta,adica nu mai am emotii, dar el si o prietena de-a mea ma tot preseaza sa o fac! E normal ca prietena mea,care ii este si lui prietena,sa se bage in relatia noastra? Va rog sa imi dati niste sfaturi ca nu stiu ce sa fac...Eu vreau sa o fac si chiar il iubesc,doar ca acum nu stiu daca este ok sa ma incurajeze o alta persoana. Ca daca nu ma incuraja prietena mea,mie nu imi trecea prin cap sa o facem... Cum ar trebui sa procedez? Sa il las sa o faca? worried

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Ma rog, mie mi se pare ceva normal sarutul frantuzesc dupa 8 luni de relatie, rutina chiar, dar asta e la voi lucrurile evolueaza diferit. Dac si tu iti doresti "french kiss" atunci fa-o fara ezitare, dar de asemenea te sfatuiesc sa-i spui prietene-i tale sa nu-si mai bage nasul in relatia voastra.

1 răspuns:
| ZapaciLaa a răspuns:

Fratele meu cati ani ai? 12? Se vede...