| erfweeagedg a întrebat:

Vredeți că mai există fete/femei care pun preț mai mult pe sentimente, pe partea spirituală decât pe mărimea penisului? Mai sunt fete care nu pun sodomia, analul și oralul nonstop pe locul 1?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde ai tras concluzia ca fetele vor doar sex anal si oral numai tu stii

| RAY a răspuns:

Sa fim seriosi de parca noi punem pret pe sufletul unei fete nu pe corpul ei, nu stam cu o fata ca facem sex cu ea, hai sa nu fim ipocriti

| Zabbyel a răspuns:

N'am intalnit tipa, sa-i placa analu. iar... cat despre sentimente, ele mereu pun pe primul loc sentimentu!

| NameInUse a răspuns:

Da, asexualele sau virginele.
sodomie=anal

| Mada1920 a răspuns:

Scuza-ma ca iti spun dar daca ai ajuns la o asa parere tin sa cred ca ai avut parte numai de obsedate sau pana..me