| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete va place oralul analul sau normalul

5 răspunsuri:
| Siimooona a răspuns:

Oralul si normalul da, analul nu am incercat. Iar pentru intrebarea lui pepy63 da imi place sa fac oral mai mult decat sa primesc.

| pepy63 a răspuns (pentru Siimooona):

Si mie la fel imi place sa ofer mai mult decat primesc

| AureliaBEST a răspuns:

Raspunsul meu si sunt si casatorita eu cu sotul meu facem oral si normal deci asta nu este anormal cand te iubesti f mult.

| pepy63 a răspuns (pentru AureliaBEST):

Da dar femeia cand face oral ii place? sau o face ca asa ii cere partenerul?

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru pepy63):

Depinde. Eu am auzit de cazuri in care fata facea din obligatie mai mult si el ei la fel. Ceea ce mi se pare o prostie laughing. Plis ca de exemplu daca mi-ar face o fata oral asa la misto ii spun pass. Decat sa o moflaie asa la misto mai bine nu o mai face deloc.