| anonim_4396 a întrebat:

Week-end`ul acesta ma voi duce cu fata de care sunt indragostit la mall, si vreau sa ii spun ca o plac. Credeti ca ar fi mai bine sa o intreb cand suntem la un suc.si apoi cand o conduc acasa (seara tarziu) sa o sarut inainte sa intre in blocul ei, sau doar sa o sarut inainte sa intre in bloc? daca mai aveti ceva idei va rog sa mi le spuneti.

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Mergi cu ea la mall,te comporti impecabil tongue si pe drum spre casa va opriti undeva si ii spui ce simti,intr-un parc, sau asa pe o alee, si cand ajungeti in fata blocului bineinteles o si saruti daca fata a acceptat sa fie cu tine!