| SashaS a întrebat:

Buna!
Vreau sa va intreb pe baieti dar pot raspunde si fetele.
Sa incepem. De cand eram mica, veneau 2 baieti la bloc deoarece unul statea langa mine iar celalalt era varul sau. Varul respectiv este la scoala cu mine, doar ca e cu un an mai mare.
Zilele acestea am mers la Denii si acolo era si el. A stat in Altar si tot se uita dupa mine si zambea. Nu mi-am prea dat seama de nimic in acea seara dar dupa ce am ajuns acasa m-am tot gandit ca lui ii place de mine. Suntem prieteni si el mi-a cerut numarul de telefon mai demult si ieri i-am trimis mesaj cu ce face si am inceput sa vorbim. Mi-a pus doua puncte steluta si tot felulul de emoticoane de genul si ieri m-a invitat pe afara, desigur cu gasca noastra.
Mi-a zis sa imi scot catelul si l-am plimbat amandoi deoarece Letty nu se duce nicaieri singur si normal ca a trebuit sa merg cu el.
Dupa am mers la biserica, unde am stat degeaba pana a inceput slujba. Stateam cu spatele si mi-a pus mainile la ochi si pana nu am ghicit nu s-a dat la o parte si prietena mea care era cu noi a zis ca zambea cand facea asta. Dupa s-a urcat undeva mai sus si m-a strigat pe mine, putea sa o strige pe alta, zic.
Iar imi dadea priviri si m-am indragostit de el, de fapt sunt cu fluturi in stomac.
Nu stiu ce sa fac. il plac si acestea credeti ca ar fi semne ca ma place? A da, si s-a jucat in parul meu.
Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Da, te place... puteti vorbi mai mult despre chestia asta... sau daca nu da-i de inteles ca il placi si gata! Sa va tina! :*

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Normal că te place.Nu înţeleg de ce mai întrebi dacă ştii deja, dar ce-i sigur îi sigur.

Dă-i un impuls şi tu şi acordaţi o şansă iubiri voastre.

| SashaS explică (pentru Dariusuu):

Ce impuls sa-i dau big grin?

| Dariusuu a răspuns (pentru SashaS):

Păi dă-i de înţeles că vrei să fii sărutată.

Nu cred că va mai sta pe gânduri.

| DaKar a răspuns:

Mai bine zis este indragostit de tine baiatul respectiv cauta atentie. Sa va tine big grin