| anonim_4396 a întrebat:

Zice ca vrea sa fie cu mine dar sa nu afle ceilalti ca sa ma salveze de o reputatie rusinoasa. ceilalti considera ca inainte a fost cu pitipoance si el nu vrea ca lumea sa ma vada asa

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Pe bune? pai daca a tot fost cu pitipoance nu mai bine s-ar lauda acum ca i-a venit mintea la cap? mie mi se pare ca nu vrea, din motivele lui, sa fie vazut cu tine/

| Anonym2013 a răspuns:

Nu cred ca asta e motivul. Daca inaintea ta a stat numai cu pitipoance asta nu inseamna ca si tu esti. De ex eu am avut un pr care dp ce s-a desp de mine a stat numai cu pitipoancelaughing din cate am auzit asa a stat si ianintelaughing. de fapt astea'i plac lui rolling on the floor. daca pr u vrea sa fie cu tine nu ar trebui sa asc de ce zice lumeaoh go on. pentru ca presupun ca lume aia te cun si pe tine asa cum esti.

| FataCuOchiCapruiX a răspuns:

S-a pus cu uh asa...iar faza sa nu afle lumea...mai bine zis nu vrea sa se faca de ras cu uh.k el a fost numai cu pitzipoance si acum e cu una asa ca tine.cred ca esti o fata buna si nu merita k un dobitoc ca asta sa isi bata joc de uh.succes