| Altamira a întrebat:

Ziceti-mi va rog cum sa incep o conversatie cu o fata. Salut, si dupa? Ce vrajeala sa bag pentru a incepe o conversatie? Funda unui raspuns inteligent! Va multumesc!

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Salut. Ai o întrebare pentru tine:
Ce-ar trebui să spun ca tu să mă bagi în seamă și eventual să ieșim la o înghețată?

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaSNC a răspuns:

Buna! Sunt fata, hai sa iti dau cateva sfaturi :
1. Ii spui : " Buna! ", "Salut!" ce vrei tu
2. Daca iti raspunde nu incepi cu glume proaste
3. Eventual ii faci un compliment
4. Daca nu iti raspunde cum te-ai asteptat nu incepi si o injuri, cum am mai intalnit
5.Nu o asaltezi cu intrebari din prima, vorbesti putin zu ea azi, putin maine si tot asa
6. Dupa ce va mai apropiati o inviti in oras la suc, sau ma rog intr-un loc dragut, exclus la tine acasa laughing, mai sunt unii care fac asta
Si dupa ce deveniti voi mai apropiati te descurci happy
Este strict parerea mea, sper ca te-amajutat happy