| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea am mai intrat și eu pe niște site-uri mai deochiate. Am folosit modul incognito. Există vreo șansă ca părinții mei să afle ce am făcut? Sunt superparanoizat atunci când vine vorba de aceste lucruri.

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu o sa afle.

| NotNamed a răspuns:

Nu

| mdc98 a răspuns:

Da, este un program care iti arata.
Dar probabil parintii tai nu il stiu.

| ViorelVaFuraDeSubPod a răspuns:

Da, probabil deja parintii tai au fost anuntati de catre agentul tau FBI care te spioneaza. Toti copii sub 18 ani sunt spionati de catre un om care le anunta parintii atunci cand fac ceva ilegal.

| ion326 a răspuns (pentru ViorelVaFuraDeSubPod):

Ce filme ai văzut de aiurezi în halul asta

| awspam a răspuns (pentru ViorelVaFuraDeSubPod):

Poate esti tatasu pe bune si el crede ca glumesti

| anonim_4396 explică (pentru awspam):

laughing