| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,vorbeam zilele astea cu un baiat pe skype,si nu stiu cum a venit vorba sa imi afle ip-ul de la PC,si mi l-a aflat,dar nu stiu cu ce l-a aflat,si acolo unde mi-a gasit ip-ul zicea si pe ce siteuri am intrat eu,si sunt curios sa stiu si eu cum sa aflu ip-ul cuiva si sa vad pe ce site-uri a intrat,cine stie sa ma ajute, dau funda.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Uite ceva asemănător aici tot despre ip sper să te ajute http://www.tpu.ro/......-persoane/

O zi bună!

| MeineHausafgaben a răspuns:

Mai mult ca sigur ti-a bagat keylogger. Acest keylogger este ca un virus, sa-ti explic mai pe scurt ce face acest mic si foarte enervat virus: trimite celui care l-a creat toate comenzie, tastele, site-urile ( orice ) facut de tine pe calcuatorul infectat. Se pot sparge conturi si tot, aceste date se trmit prin gmail. Gandeste-te forate bien daca ti-a dat vreun fisier, ceva! DAA TI-A DAT UN FISIER ACELA MAI MULT CA SIGUR CA ESTE UN KEYLOGGER! Poti scapa de le prin reinstalarea windowsului. FUNDA?