| hsr a întrebat:

Zilele trecute m-a intrebat un prieten de ce fetele musca gatul baietilor? nu am stiut ce sa-i raspund.si eu am observat asta.si fosta mea prietena ma musca de gat.thinking deci. fetelor ce simtiti cand ne muscati de >gat?: si de ce >muscati?:funda

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Pai cand muscam ne simtim puternice, parca dominam, si pe mine chiar ma excita chestia asta

2 răspunsuri:
| Lovely a răspuns:

Sincer vorbind, mie mi s-a intamplat dar eu niciodata nu am facut asta unui baiatlaughing cred depinde de fiecare persoana in partetongue

| brunetta_8524 a răspuns:

Sincer.si mie imi place sa musc baietii de gat.Simt ca il am sub papuclaughing cum se zicelaughing. Si-mi place sa-i fac semne ca sa stie fetele ca are prietenalaughing