| Sclavulsexysipervers a întrebat:

Fetelor ce preferati sa muscati sau sa fiti muscate? Daca ar fi sa alegeti una din variantele de mai jos care ati alege-o?
1. Va musca doar partenerul
2. Va muscati amandoi
3. Nu musca nimeni
4. Doar voi muscati:-ss big grin

29 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Și dacă aș fi fost flămândă, nu aș mușca dintr-o persoană. Singurul care m-a mușcat a fost un câine de pe stradă, fără motiv.
Sunteți fericiți, voi, ăia care sunteți împotriva eutanasierii câinilor comunitari?

| Wehrmacht a răspuns:

Daca musca o pun sa si inghita devil

| Felys a răspuns:

Acesta ar fi un act de canibalism, nu consider ca e cazul sa se recurga la asa ceva indiferent de situatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia si-o trag sau se mananca reciproc, ca nu inteleg!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ce s-a intamplat cu cateva comentarii mai sus dar, daca cineva ma cheama si pe mine la episodul urmator, dau o bere!

| Neuronul a răspuns:

Nu muşcă nimeni pe nimeni! straight face
Avem mâncare laughing

| BizSinir a răspuns:

Bai pervers mic! Bai... rolling on the floor daca ar fi sa aleg o varianta atunci neaparat ar trebui sa si detaliez, iar daca as face-o m-ar bloca astia de pe TPU tongue

| Liviu a răspuns (pentru BizSinir):

Daca esti nascuta'n 99, ce stii tu despre muscat? Noi vorbim despre altfel de salam intelegi ce zic?

| BizSinir a răspuns (pentru Liviu):

De unde stii ca-s nascut in 99?!
mai bine vezi-ti de salam ca la dedus nu esti bun rolling on the floor

| Exilee a răspuns (pentru BizSinir):

Nu este difici. si sa stii ca daca-ti dau criossantul meu sa musti din el, faci spagatul pe un palmier din LA rolling on the floor

| BizSinir a răspuns (pentru Exilee):

rolling on the floor ce gluma buna! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor NU O MAI FA! laughing

| Exilee a răspuns (pentru BizSinir):

De ce? Te inhiba?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

De cate ori ai mai folosit replica asta?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

De cate ori este nevoie sa fac cunsocuta calitatea ei. Te simti inclusa in ea? rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Nu, chiar deloc. Ar fi trebuit?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

BIneinteles. Hai ca te iau si pe tine rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Hay pha

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Am fost drogat cu bere Reds...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Minti, minti, minti
Oricum, crezi ca asta te-ar scuza in vreun fel?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Asa e. nu sunt alcoolic, deci acum m-ai prins intr-unul din ofsaidurile ale ultimelor decenii de a nu a avea o scuza la indemana.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Atunci recunoaste
(nu stiu exact ce, dar recunoaste)

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Il recunosc pe 'nu stiu". este rivalul meu de la examene.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ti-am zis eu ca ma enervezi. Lasa-ma sa imi descarc nervii pe tine. *il impinge pe spate in pat, se pune peste el, scoate un cutit de sub perna si il omoara* acum pot merge sa beau lapte cu nesquik in liniste

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Si atat de mare extazul a fost pana la momentul sangros. FUCK! Macar indox-ul era de calitate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

" *il impinge pe spate in pat, se pune peste el, scoate un cutit de sub perna si il omoara* acum pot merge sa beau lapte cu nesquik in liniste" doamne fereste! pai laptele era cald macar?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Rece e mai bun.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ce dragut, iti exprimi furia prin caps lock. E chiar dragut.

| Liviu a răspuns (pentru BizSinir):

Daca esti majora, poate iti arat ca sunt bun la a deduce punctele erogene laughing

| andreiul78 a răspuns:

...da...