| anonim_4396 a întrebat:

Poate ati mai vazut intrebarea asta fetelor si baieti dar va place sa fiti sarutati / muscati pe gat?. Si cum va simtitibatting eyelashes.
Vreau doar sa aud pareri, eu ma simteam foarte bine cand ma musca de gat si apoi ziceam: ma doaree sad si el ma saruta love struck. foarte dragut. :d
Astept raspunsuri multe big grin

Răspuns Câştigător
| Teodorh a răspuns:

Nu doar fetele, ci si baietii se excita enorm cand sunt sarutati/te pe gat...De aia se zice incepe de la gat si du-te in jos happy Si la urechi la fel, sunt puncte sensibile din punct de vedere sexual ale corpului nostru.Nu ai sa auzi niciodata un baiat/fata care este sarutat/a pe gat sa spuna "opreste-te" sau "nu-mi place". Este o senzatie naturala happy Fundita?;;

4 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Da, ma simt foarte bine si imi place sa fiu muscata de gat, prinsa d eurechi, trasa de par laughing. Se numeste excitatie ceea ce simti in acel moment.

| nesuferit a răspuns:

Imi place sa ma musc singur de gat

| EcstasyDubstep a răspuns:

Da, este cel mai tare sarut big grin multe fete se extita foart tare cand sunt sarutate pe gatwinking