| TuningPhotoshopX a întrebat:

1. Cum se numeste insigna aia care o iei la scoala?
2. Aveti emotii in legatra ca in 11 zile veti merge la scoala/gimnaziu/liceu?

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

1.Legitimatie? Ecuson?
2.Fix emotii am.

5 răspunsuri:
| CariocaAlba a răspuns:

Chiar trebuia sa imi amintesti? In vacanta este cel mai bine, asa sa tot traiesti![in cazul in care mai esti la vreo' unitate de invatamant] Acum ne-a scurtat si vacanta de varasigh care era cea mai tare, in care puteai face mai multe. Iarna nu ai ce face...time out Lasa-ne sa ne bucuram de zilele care au mai ramasstraight face
peace off\m/

| 0vidius a răspuns:

Te referi cumva la ecuson?

| TuningPhotoshopX explică:

Scuze in 12 zile.

| TuningPhotoshopX explică:

Da ecuson. Mersi am uitat

| TuningPhotoshopX explică:

Ba da puteam colindam bla bla bla in plus in Decembrie in a 2 zi de Craciun m-am nascut