| Doarunaltutilizator a întrebat:

Intrebare pentru cei care la toamna o sa fie in clasa o noua adica la inceputul liceului,

V-ati obisnuit cu ideea ca de acum in colo nu o sa mai fiti cu colegii vostrii de gimnaziu dupa atata timp in aceeasi scoala si ca o sa o luati pe cai diferite?
Aveti emotii cu privire la liceu adica cum o sa fie acolo si restul?

Răspuns Câştigător
| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

O să-ți treacă repede :)) Trebuie să trăiești în prezent, cu privirea înainte. Nu câștigi nimic dacă rămâi ancorat în trecut. Ai intrat la liceu! Felicitări! Privește înainte! :)) Vine BAC-ul. Fă ceva productiv. Poate chiar să te apuci să înveți pentru BAC. Niște materiale folositoare găsești aici: http://olx.ro/......6KqEQ.html

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Itt1nn9aWz0

are beat misto.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Daca insisti sa ma uit bine dar sa nu mai trimiti clipul asta sau altul, bine?

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Am ascultat cum ai vrut am mai si sarit peste niste secunde de cateva ori, nu mi se pare chiar cine stie ce, e ok dar ma rog gusturile nu se discuta, fiecare are pareri diferite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Eu sunt nebun :-?
https://www.youtube.com/watch?v=M14uQ44xBvE
ce faceam cand eram mic, of of;

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Totusi ce desen animat mai e si asta? asta nici nu cred ca e recomandat pentru copii de sub 11 ani.
E clar desenele animate nu mai sunt ce au fost candva cand eram eu mic.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Pare mai degraba unul pentru altii trecuti de 13 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Https://www.youtube.com/watch?v=5JcBcDRRGO0

De asta ce zici? :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=uHEcTj1a-PU
asa sa salvezi si tu o fata :))