| Sk0rpyo a întrebat:

A terminat cineva facultatea de informatica la Sibiu? As dori sa stiu cam cum e facultatea in general, cum e materia care se preda? Se gaseste usor de munca dupa ce termini? Daca da, cam in ce domenii?
Ofer funda celui mai detaliat raspuns. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Aceasta facultate este foarte grea, dar si cautata, motiv pentru care aici nu intra oricine. Cei ce termina aceasta facultate isi gasesc usor locuri de munca bine platite, dar numai daca si ei sunt bine pregatiti.