| Serar a întrebat:

Acesta este ultimul an (2013) in care admiterea la licee se face pe baza notelor din 5-8 si notele din examen,,? ca am auzit ca de la anul se va face admiterea doar pe baza examenelor.

Multumesc

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Ceeeee? eu dau anul asta crying(

| d3men7zel a răspuns:

Se face fara examen, pe baza mediei de admitere tongue succes si funda happy

| Serar explică (pentru d3men7zel):

Eu cred ca doar pe examenwinking ca asa vin aia de la tara cu medii mari si nu au facut nimicwinking ddeci nu are nici o logica ce zici tuwinking

| camelis a răspuns:

Nu am auzit asta.dar ar fi mai bine