| FriendsShow a întrebat:

Acum cateva zile am dat examenul bilingv engleza..si nu l-am luat sad. Intrebarea mea este daca trebuie sa ma duc la liceul unde am dat examenul sa iau nu stiu ce dosar..pentru ca asa ni s-a spus la scoala? Trebuie sa ia dosarul numai cei admisi sau cum? Vreau raspunsuri sigure ca sa stiu ce sa fac maine! Multumesc(scuze categoria.e urgent)

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă ai depus un dosar da te duci și îl ridici dacă erai admisă rămânea acolo.

Răspuns utilizator avertizat