| FriendsShow a întrebat:

Acum cateva zile am dat examenul bilingv engleza..si nu l-am luat sad. Intrebarea mea este daca trebuie sa ma duc la liceul unde am dat examenul sa iau nu stiu ce dosar..pentru ca asa ni s-a spus la scoala? Trebuie sa ia dosarul numai cei admisi sau cum? Vreau raspunsuri sigure ca sa stiu ce sa fac maine! Multumesc

4 răspunsuri:
| RegalusDekaron a răspuns:

Am dat si luat examenul acum 2 ani. Din cate imi amintesc am luat de la centrul de examen doar o adeverinta pe care era trecuta nota. am anexat-o la fisa cu optiuni cred si asta a fost tot. nu cred ca trebuie sa faci nimic, mergi ca si cum nu l-ai fi dat

| veveritacafenie a răspuns:

Pai mai intai trebui sa dai examenele si dupa te duci la liceul respectiv la alt profil chiar daca nu l-ai luatwinking
funda? big grin

| FriendsShow explică (pentru veveritacafenie):

Nu ai inteles. daca ma duc astazi sa iau dosarul... nu am nicio treaba cu liceul la care ma voi duce eu

| veveritacafenie a răspuns (pentru FriendsShow):

Aa tongue atunci nu stiu laughing