| klnn1551 a întrebat:

Acum cateva zile la ora de romana profa ne-a verificat tema si eu nu o aveam si am luat un mareee 3. Nota chiar a pus-o in catalog.Cum le pot zice parintilor?

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

"Mama, tata, sunt un derbedeu, un golan, ma duc la scoala degeaba. Ba nu, nu degeaba, am luat un 3, ceea ce colegii mei nu au."

| gabriela2201 a răspuns:

''Mama,tata,pentru prima data in viata nu mi-am facut tema in caietul de limba romana, am facut-o pe foi si le-am uitat acasa.ghiciti ce`? mi-a dat 3''