| NemNUZ a întrebat:

Salut azi m-a ascultat la romana si am spus lectia perfect dar profa a spus ca tema nu e foarte buna dar merge si am luat nota 7+ asta e 7 sau 7, 50. Funda

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

+ (plusul) este ca o incurajare, caci nu se poate pune in registru 7, 50.
Pur si simplu ai primit 7.
Bravo.Succes.Paa soare)

5 răspunsuri:
| annabountii99 a răspuns:

7+ este 7 curat. funda?

| Wesson a răspuns:

7+ inseamna 7, . insa este mai putin decat 7, 50.Deci in concluzie in catalog se va trece 7.

| Merduo a răspuns:

Nu are cum sa iti treaca in catalog nota 7, 50. daca ti-a zis 7, 50 se rotunjeste la 8 daca e 7 asta e

| Kekupuku a răspuns:

7.50 e logic
funda?

| George3XalfaT a răspuns:

E 7 si nimic maim mult ca e plus e doar asa de ochi lumi... daca verificai si tu ce a scris un coleg inainte de ora la tema poate luai mai mult